EN
Všechny kategorie
_MG_0191_ 副本
Soukromý design Silný přísavný držák na mobilní telefon na čelní sklo na palubní desku auta pro iphone a samsung

Soukromý design Silný přísavný držák na mobilní telefon na čelní sklo na palubní desku auta pro iphone a samsung


Podrobnosti o produktu

Model č.T11+S100
jméno výrobkuSilný přísavný držák mobilního telefonu pro větrací otvor čelního skla automobilu, handsfree stojan na palubní telefon kompatibilní s univerzálním iPhone 13 12 11 Pro XS Max 8 Samsung
PoužíváníPalubní deska nebo sklo čelního skla
Kompatibilní telefon3.5" až 6.5" chytrý telefon
funkce 1
Plochá a hladká palubní deska: Pokud je palubní deska rovná a hladká, nainstalujte přísavku přímo na ni. (Palubní deska/červená nálepka je navržena tak, aby vytvořila rovný povrch, takže u ploché palubní desky není potřeba).
funkce 2Texturovaná a nerovná palubní deska: Palubní deska je pro jednorázové použití. Před montáží přísavky na palubní desku s texturou nebo nerovnou palubní desku silně zatlačte na podložku po dobu 1 minuty a nechte podložku TŘI DNY sedět, aby měla vysokou přilnavost.
funkce 3Pravidelně myjte přísavku: Opláchnutím a vysušením přísavky po dlouhém používání můžete obnovit její lepivost.
funkce 4Nedoporučujeme aplikovat přísavku na kožené, stěnové nebo skleněné povrchy, protože přísavka je navržena se silnou viskozitou a přitažlivostí. V takovém případě jej prosím nainstalujte na čelní sklo nebo větrací otvor.
Aplikace 1Pokud s prstenem používáte těžké nebo odolné pouzdro na telefon, musíte prsten z pouzdra na telefon sejmout.
Aplikace 2Upozorňujeme, že tloušťka zadní části pouzdra na telefon by měla být menší než 0.24 palce. Není vhodný pro pouzdra na prsteny.

_MG_0191_ 副本

Související zboží

Odeslat zprávu